Affiliate marketing

Eestis on kümneid vaid hasartmänge reklaamivaid veebilehti. Neist osade omanikeks on online-kasiinod ise (nn. satelliit-lehed, mis reklaamivad enamasti vaid ühte brändi), kuid enamasti sõltumatud ettevõtjad, kes tegutsevad affiliate-skeemi põhimõttel. Affiliate-lehtede omanikeks on nii kohalikud tegijad kui välismaised (reklaami)agentuurid ning konkurents on turu väiksust arvestades äärmiselt kõva.

Kuidas affiliate raha teenib? 1) luuakse sisu ja üritatakse läbi SEO, SEM-i, sotsiaalmeedia või isiklike suhete jõuda õige sihtgrupini 2) klient jõuab tänu sellele tegevusele affiliate-lehele 3) klient liitub mõne affiliate-lehel reklaamitava kasiinoga ning hakkab seal mängima 4) affiliate saab endale teatud protsendi tulust, mille toob tema kaudu liitunud mängija. Mida rohkem ja aktiivsemaid mängijaid affiliate’il on, seda parem.

Mida me teeme?

Meile kuuluvad mitmed affiliate-lehed nii Eestis, Lätis kui Soomes ning meie tiimil on selles valdkonnas 20-aastane kogemus. Lisaks sellele nõustame ka teisi, aitame panna püsti toimivat affiliate-süsteemi ning loome vajadusel sellekohast sisu.